پنجشنبه 14 مهر 1401
راهنمای ورود به پنل کاربری و استفاده از سایت اصناف یابراهنمای کار با پنل کاربری
  • 1- ارتباط با من برای زمانی هست که فردی نیاز به استفاده از خدمات شما دارد و نیاز به تماس با شما دارد در این قسمت هنگام بازدید از سایت شما برای شما پیام میزارد.
  • 2- آگهی و اخبار مربوط به اعضای طلائی و 5ستاره سایت هست که در این قسمت میتونن آگهی های مربوط به کارشون و اطلاعات جدید کالاهاشون و ... را به صورت یک اخبار کوتاه درج کنند.
  • 3- فروشگاه جهت ثبت سفارش کالا و آنلاین هست که شما در این قسمت میتوانید با راه اندازی فروشگاه کالاهای خود را ثبت کنید. که در ابتدا میتوانید برای هر کالا گروه بندی کنید و هر کالایی رو از قسمت ثبت کالا در گروه مربوط به همون کالا درج کنید. گزینه ثبت کالا رو میزنید سپس گروه بندی کالا برای گروه عنوانی تایپ و انتخاب میکنید. مجدد از قسمت ثبت کالا عنوانی که برای گروه انتخاب کردید را انتخاب سپس ثبت کالا رو میزنید عنوان محصول رو وارد میکنید سپس کادر بعدی توضیحات مربوط به کالا رو وارد می کنید در کاردهای بعدی اطلاعات کالای خود وارد کنید. و در نهایت ثبت محصول رو میزنید. (جهت راه اندازی سیستم سفارش آنلاین به مدارک فعال سازی را از شماره تلگرام مرکز و واتساپ درخواست کنید)
  • 4- گزینه حسابداری و صدور فاکتور مربوط به اعضای طلائی و 5 ستاره امور مربوط به حسابداری و صدور فاکتور برای فروش اینترنتی استفاده می کنید.
  • 5- مدیریت تصاویر برای ثبت تصویر جدید برای گالری تصاویر می باشد شما از قسمت مدیریت تصاویر تصویر جدید رو انتخاب کنید. از کادر باز شده در قسمت تصویر مناسب برای محصول گزینه انتخاب تصویر Browse را بزنید از گالری تصاویر گوشی یا سیستم خود تصویر خود را انتخاب کنید در کادر عنوان نمایشی محصول میتوانید یک نام برای محصول و عکس خود ثبت کنید و در قسمت توضیحات میتوانید توضیحاتی رو برای تصویرخود وارد کنید و در نهایت در آخر صفحه گزینه ثبت محصول را بزنید.
  • 6- درخواست ارسال پیامک گزینه ای که میتوانید به پشتیبانی درخواست ارسال پیامک بدهید. در کادر متن پیامک متن رو مورد نظر خود را تایپ کرده تعداد و سایر مشخصات رو مشخص کنید و در نهایت ثبت درخواست را بزنید و بعد از آن صبر کنید تا از واحد پشتیبانی با شما تماس بگیرند یا از طریق تلگرام یا واتساپ مرکز جهت هماهنگی ارسال پیامک به شما پیام بدهند. ضمناً این گزینه فقط جهت درخواست پیامک هست و از این طریق پیامک شما فقط به واحد پشتیبانی ارسال خواهد شد که جهت ارسال از طریق سامانه پیامکی با شما قبل از ارسال هماهنگ خواهند کرد.
  • 7- از قسمت ارتباط با مدیر شما میتوانید به پشتیبانی سایت اصناف یاب مشکل خود را ارسال کنید و برای واحد پشتیبانی پیام ارسال کنید. متن خود را داخل کادر تایپ کرده و در نهایت گزینه ارسال پیام را بزنید. بعد از ارسال پیام منتظر باشید تا با شما از واحد پشتیبانی سایت تماس بگیرند.
  • 8- از قسمت ویرایش مشخصات شما میتوانید مشخصات سایت و اطلاعات کاری خود را ویرایش و به روز کنید. هر تغییری که اعمال کردید در آخر صفحه گزینه ثبت مشخصات را بزنید و سپس صبر کنید تا از طریق واحد پشتیبانی سایت اصناف یاب اطلاعات و تغییرات شما تایید شود تا روی سایت شما قرار گیرد.
  • 9- گزینه استخدام برای زمانی هست کسی سایت شما را می بیند و تصمیم به همکاری و کارکردن در واحد صنفی شما را دارد که از این طریق میتواند برای شما درخواست ارسال کند و شما از این بخش میتوانید اطلاعاتی استخدامی هایی که برای شما ارسال شده مشاهده کنید و در صورتیکه تمایل داشتید با آنها تماس بگیرید.

** ضمناً هر تغییری که در سایت خود اعمال می فرمایید و یا تصویری ثبت میکنید و یا ثبت محصول انجام میدید. پس از تایید واحد پشتیبانی و مدیریت سایت رو سایت شما اعمال خواهد شد.

جستجو در سایت اصناف یاب با دو روش جستجوی عادی و پیشرفته امکان پذیر است که در ذیل ابتدا جستجوی عادی را آموزش می دهیم و سپس به شرح جستجوی پیشرفته خواهیم پرداخت


اول :جستجوی عادی

شغل
یا کالای مورد نظر را در قسمت جستجو تایپ نمایید .

-- برای سهولت در امر جستجو با زدن اولین حرف بقیه کلمات آورده می شود و با تایپ یک کلمه ، مثلا : موبایل، صنف موبایل (خدمات و لوازم جانبی) به صورت هوشمند آورده می شودکه شما با با انتخاب خود تمام مراکز مرتبط با پخش این محصول را خواهید یافت .( مشابه سایت گوگل )

حال با زدن دکمه جستجو   مطلب مورد درخواست پیدا خواهد شد .

دوم جستجوی پیشرفته

در این قسمت امکان جستجو بر مبنای خواسته های خاص برای شما وجود دارد ، که این مهم  با انتخاب گزینه     جستجوی پیشرفته  امکان پذیر خواهد بود .

همان طور که در تصویر زیر  ملاحظه می شود ،  در این صفحه امکان جستجو بر مبنای : کل تهران ،                       کل منطقه شهرداری ، نام خیابان ، نام واحد صنفی ، کلمه خاص در ارائه خدمات یا کالا و  نام خانوادگی مدیر  وجود دارد


      


موفق و پیروز باشد


ویرایش شده در تاریخ : 1400/01/16